![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/25/news/box3/e50fba205ca2c25af59ae6d3baf31c11.jpeg)
Покос трави та боротьба з бур’янами – обов’язок кожного гаражного кооперативу
Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства, установи та організації зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою прилеглу до цих об’єктів територію (присадибні ділянки, прибудинкові території, прилеглі території до підприємств та організацій). Просимо керівників гаражних кооперативів провести заходи що...