Статут міста

 

від  “_25_” __07____ 2013   №  _980_

____39____сесії _6______скликання

 

Про затвердження Статуту територіальної
громади міста Южноукраїнська в новій редакції

   

Керуючись ст. 19, п. 48 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до статті 1.2.4. Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 07.06.2005 №470, з метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування; створення сприятливих умов для подальшого розвитку міста Южноукраїнська, налагодження конструктивної взаємодії між владними, громадськими та приватними інститутами суспільства, приведення Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська у відповідність до положень діючого законодавства, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут територіальної громади міста Южноукраїнська в новій редакції (додається). 

2. Керуючому справами виконавчого комітету міської ради Телятнику Ю.В. спільно з юридичною службою Южноукраїнської міської ради (Скібіцька) подати Статут територіальної громади міста Южноукраїнська в новій редакції на державну реєстрацію до Южноукраїнського міського управління юстиції у Миколаївській області.

3. Опублікувати Статут територіальної громади м. Южноукраїнська в газеті Южноукраїнської міської ради «Контакт» після його реєстрації.

4. Встановити, що нова редакція Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська набирає чинності після його державної реєстрації в Южноукраїнському міському управлінні юстиції у Миколаївській області з дня опублікування в газеті Южноукраїнської міської ради «Контакт».

5. Рішення Южноукраїнської міської ради від 07.06.2005 №470 «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська» визнати таким, що втратило чинність з дня набрання чинності новою редакцією Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань дотримання  законності, правопорядку, роботи засобів масової інформації, депутатської діяльності та етики (Гур’янов) та секретаря міської ради Поліканіну Г.В.

                            Міський голова             Є.А.Квасневський

 

Статут Територіальної громади міста Южноукраїнська (нова редакція) м. Южноукраїнськ 2013 рік

Зміни до Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська (нова редакція), затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 25.07.2013 № 980 «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська в новій редакції»