![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/25/news/box3/e50fba205ca2c25af59ae6d3baf31c11.jpeg)
Покос трави та боротьба з бур’янами – обов’язок кожного гаражного кооперативу
Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства...
Res --> 1
Навесні деякі мешканці на свій лад налагоджують благоустрій на своїх ділянках, спалюючи померлу траву, опале листя, гілки, тощо. Громадяни, котрі заявляють, що випалювання торішньої трави потрібне, помиляються самі і вводять в оману інших. Кожен акт підпалу - це є злочин проти тендітного світу природи. Головна небезпека полягає в провокації лісових пожеж та руйнуванні біоценозу екосистеми.
Шкода від спалювання листя і сухої трави – різностороння і має негативні наслідки як для здоров’я людини, так і для природи. Тому, Правилами благоустрою забезпечення чистоти і порядку на території Южноукраїнської міської територіальної громади, затверджених рішенням Южноукраїнської міської ради № 1094 від 28.07.2022 року, передбачена адміністративна відповідальність. Порушнику, може загрожувати штраф від 340 до 1360 гривень, а якщо це роблять підприємці, то від 850 до 1700 гривень. Також зосереджуємо Вашу увагу, що за данні правопорушення передбачені санкції Кримінального кодексу України, а саме: стаття 245 «Знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу», стаття 270 «Порушення встановлених законодавства вимог пожежної або техногенної безпеки», Також наголошуємо, що в умовах військового стану може бути застосована стаття 113 КК України « Диверсія».
Згідно чинного законодавства та Правил благоустрою, відповідальність за забезпечення пожежної безпеки покладається на власників та орендарів земельних ділянок.
Просимо Вашого розуміння та дієвого сприяння в недопущені виникнення пожеж на відкритих територіях, екосистемах та житловому секторі Южноукраїнської міської територіальної громади.
Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства...
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Южноукраїнська міська територіальна громада звертає увагу керівників установ, організаці...
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведення загальн...
Палити листя та сміття -ЗАБОРОНЕНО! Із настанням весни, мешканці приватних дом...
Навесні деякі мешканці на свій лад налагоджують благоустрій на своїх ділянках, спалюючи померлу трав...
Однією з найбільших тем в громаді є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами на територіях дачни...
УВАГА НАГОЛОШУЄМО! Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади попере...
У зимовий період актуальним залишається питання своєчасного очищення міста від снігу та проведення п...