![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/4/news/box3/840eeee666299e98c5c9669a987ea966.png)
Амброзія та як з нею боротися
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Res --> 1
Коли йдеться про оточуюче середовище, то всі ми хочемо жити в красивому чистому місті чи селі. А от брати безпосередню участь у створенні затишку певна частка южноукраїнців не квапиться, навіть коли це є закріпленим обов’язком.
Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади продовжує боротьбу із занедбаними, захаращеними територіями та іншими порушеннями правил благоустрою.
Найактуальнішою на сьогоднішній день є проблема викошування трави. Частина підприємців та голів ОСББ ігнорують вимоги та навіть приписи про необхідність дати ладу газонам на своїх територіях, де розростається, зокрема, такий агресивний бур’ян як амброзія.
Ще одне порушення правил благоустрою досі фіксується містом, незважаючи на те, що другий рік країна потерпає від повномасштабного вторгнення військ російської федерації. Йдеться про вивіски магазинів російською мовою. Вони досі є навіть на проспекті Незалежності. Підприємці отримали приписи щодо усунення порушення.
Інспекція з благоустрою також вимагає від підприємців встановлення урн біля магазинів. Когось доводиться вмовляти виконувати обов’язкові для всіх правила, а деякі швидко реагують на приписи. Щоправда, кожен підприємець керується власними уподобаннями, тому проспектом можна побачити як металеві витончені ємності для збирання сміття, так і маленькі відерця зі сміттєвим пакетом.
Є позитивні зрушення. Так, після скарг жителів міста та відповідних приписів інспекції на вулиці Європейській біля магазина «Охота и рыбалка» його володар встановив лави для тих, хто чекає на автобус. А от вимога змінити мову вивіски поки не виконана.
Інспектори продовжують працювати з населенням, підприємцями, переконувати у необхідності дотримуватися правил благоустрою, і сподіваються на розвиток відповідального ставлення жителів до зовнішнього вигляду території громади.
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Южноукраїнська міська територіальна громада звертає увагу керівників установ, організаці...
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведення загальн...
Палити листя та сміття -ЗАБОРОНЕНО! Із настанням весни, мешканці приватних дом...
Навесні деякі мешканці на свій лад налагоджують благоустрій на своїх ділянках, спалюючи померлу трав...
Однією з найбільших тем в громаді є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами на територіях дачни...
УВАГА НАГОЛОШУЄМО! Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади попере...
У зимовий період актуальним залишається питання своєчасного очищення міста від снігу та проведення п...
Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади повідомляє, що стихійна торгі...