![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/6bdef12693018bc3185e557d8817e15d.png)
Шановні друзі, мешканці та мешканки Южноукраїнської міської територіальної громади!
Мабуть, чимало з вас взяли участь в опитуванні щодо запровадження Громадського бюджету (у квітні 2024 року) чи принаймні чули про нього? У цій роботі громаді допомагав аналітичний центр Cedos, і тепер ми разом з його експертами готові представити всім зацікавленим результати цього опитування, а також розповісти про вже зроблені та майбутні кроки громади на шляху до Громадського бюджету. Запрошуємо вас до участі у події-презентації результатів опитування щодо Громадського бюджету, що відбудеть...