AA

Відбувся концерт, присвячений  Міжнародному дню музики

"Єднання класики та сучасної лаунж музики" - так можна назвати концерт, що відбувся 3 жовтня у дитячій школі мистецтв, присвячений  Міжнародному дню музики.

Концерт  став справжнім подарунком для слухачів та  прикладом  того, що музика – це мистецтво, в якому переплітаються старе й нове. Вона -  єдина мова, яка зрозуміла усім без перекладу, тому що звернена до душі.

Переплетення  стилів, жанрів та напрямків у музиці ні яким чином не порушило цілісності  заходу. «На одному диханні» прозвучали: жартівлива п’єса О.Разорьонова «Матрьошки» у виконанні М.Рубінс (кл.Тихонової Т.В.); мрійлива «Канцонетта» Ф.Каваллі з опери «Ксеркс», яку виконала учениця класу Печенюк О.Д. - О.Завада; «Рейгтайм» В.Корольва у гострих синкопованих ритмах, що виконала  Е.Вірич (кл. Корольової Н.А.); епотажні  джазові сольні композиції  «Darniere Danse» та «No roots»  учениць класу сольного співу  Н.Лупанової та О. Скрипник (викладач  Руських Л.О.)  та сучасна лірика у фортепіанній версії на пісню «Скайфол» Едкінса, яку грала  Н.Дремлюга (кл. Пароконної Т.В.).

Друга частина концерту органічно продовжила основний його напрям: музика має велику силу та об’єднує різні покоління людей… Виступ гурту «PLEKAY», який створений у місті Южноукраїнску в 2017 року, став  справжнім відкриттям для слухачів. Музиканти гурту (Є.Хлєбніков, Е.Ланцев, А.Биков та А.Антоненко) виступали з музичними композиціями, опираючись на сучасні тенденції світового саунд - дизайну  в стилі «Lounge».   

Слухачі  були вражені цією  легкою, спокійною, фоновою музикою для відпочинку та задоволення, яка відрізняється глибиною, м’якістю звуку,  та бурхливими оплесками супроводжували кожний саунд-трек.

Ми сподіваємось, що музиканти  гурту «PLEKAY» ще не раз порадують слухачів  своїм мистецтвом гри та сольного співу.


 

 

 

Читайте також

До Дня Героїв Небесної Сотні

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

До Дня Героїв Небесної Сотні в бібліотеці для дорослих оформлена виставка – пам'ять &...