У Южноукраїнському міському історичному музеї організовано виставку «Вогонь пам’яті» до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Виставка проходить в рамках постійної експозиції «Війна між двох вогнів» та складається з особистих речей, світлин, спогадів ветеранів, друкованих видань, які висвітлюють події років війни. Також для відвідувачів музею відбувся тематичний показ, в якому продемонстровано події Другої світової війни.
Ця дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. В Україні День пам’яті та перемоги відзначають із 2015 року. Згідно з законом, шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, ветеранів війни, українському визвольному русі та жертв нацизму є священним обов’язком держави та громадян України.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/9/content/aea8f8480732061363ae734d8ed17358.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/9/content/217251fff21d965cba2e6ec397daa152.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/9/content/e49facb9357d28ff226dec99b6f73fdd.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/9/content/87671a5c00e87a428b8c6ad8a1df5180.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/9/content/fa9228823a635018d1b4409fb4d442b4.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/9/content/30c61da52da7d0f4fe820adda2f779cb.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/9/content/2e66228d51ceb4176695d3c50d00932d.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/9/content/f158df94104746853b4e05a46ac88904.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/9/content/85e791f2d258aaa6d2ec428ca1e015f9.jpeg)