Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | В Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся патріотичний майстер-клас «Мистецтво на уламках війни»
AA

В Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся патріотичний майстер-клас «Мистецтво на уламках війни»

В Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся патріотичний майстер-клас «Мистецтво на уламках війни», присвяченому Дню Збройних Сил України. Діти громади перетворювали у справжні витвори мистецтва відстріляні снарядні гільзи, патрони, тубуси тощо. Ця зброя допомагала виборювати нашу Перемогу. А тепер, в руках талановитої молоді, вона перетворюється на арт-обʼєкт, щоб підтримати наших захисників та захисниць. Над роботами працювали місцеві художниці Марія Ачкасова та Вікторія Ковальова разом з вихованцями Центру дитячої та юнацької творчості.

Також цього дня вперше в Україні День Збройних Сил України і свято Святого Миколая  припадає на один день. Тому діти отримали невеликі подаруночки  на згадку про цей цікавий та незвичайний захід.

6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних Сил України – свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Також є одним із найважливіших атрибутів державності, гарантом безпеки та свободи України.

 

Читайте також

У Южноукраїнському міському історичному музею експонувалася експозиція «Голокост – шрам на серці людства»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музею експонувалася експозиція «Голокост – шрам...

До Дня пам’яті героїв Крут

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулася тематична виставка науково-допоміжного матер...

У Южноукраїнському міському історичному музеї організовано експозицію «Чорнобиль не має минулого часу» до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Експозиція створена на основі архівних матеріалів науково-допоміжного фонду, світлин та особистих ре...