AA

В музеї відбувся захід «Україна – земля героїчного народу»

21 вересня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею спільно з міською бібліотекою для дітей  відбувся захід «Україна – земля героїчного народу», який присвячений Дню партизанської слави. На захід  завітали ветерани Другої світової війни 1939-1945 років, представники Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Організації ветеранів України на чолі з В’ячеславом Громенко, учні шкіл, вихованці Южноукраїнського професійного ліцею, представники ЗМІ, представники громадських організацій та усі охочі.

До слова був запрошений голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Організації ветеранів України В’ячеслав Громенко, учасник бойових дій Євгенія Пустовойт, члени Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Організації ветеранів України Лариса Баликіна та Марія Алтин-Пара.

 Під час заходу був продемонстрований відеоматеріал про Лісоград, в якому йде мова про мужність та героїзм учасників партизанської боротьби в тилу ворога.

Міська бібліотека для дітей представила інтерактивний дайджест «На їхню долю випала війна», у якому йшла мова про героїчну долю партизан.

До уваги южноукраїнців та гостей міста діє експозиція «Україна – земля героїчного народу» до 27  вересня в рамках постійної експозиції «1418 днів подвигу і слави», в якій представлено елементи озброєння, нагороди, історичні документи та особисті речі безпосередніх учасників бойових дій у Другій світовій війні 1939 – 1945 років.

 
 

Читайте також

До Дня народження Т.Г.Шевченка

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Щовесни, коли тануть сніги І на рясті засяє веселка, Повні сил і живої снаги Ми вшановуємо пам&rs...

Година пам’яті

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

15 лютого в нашій країні відзначають скорботний день пам’яті воїнів-афганців. Всі ті, хто воюв...

До Дня пам’яті героїв Крут

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

29 січня у виставковій залі  Южноукраїнського  міського  історичного  музею відб...

Відбулось урочисте відкриття експозиції «Сила нескорених» до Дня Збройних Сил України  та Міжнародного дня волонтерів

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

6 грудня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулось урочисте відкриття...