AA

В музеї відбувся  захід «Тих днів не згасне слава»

27 вересня у виставковому залі  Южноукраїнського міського історичного музею відбувся  захід «Тих днів не згасне слава», який присвячений Дню партизанської слави. На захід завітали ветерани  Другої світової війни 1939-1945 років та діти безпосередніх учасників партизанського руху, представники Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Організації ветеранів України на чолі з В’ячеславом Громенко та учні загальноосвітньої школи № 4.

Учні дізналися, що на території нашої області діяло 110 підпільних груп, а також два партизанські загони, про подвиг Шури Кобера і Віті Хоменка, діяльність відомих підпільників Віктора Лягіна, Олександра Сидорчука, Володимира Андрєєва.

До слова був запрошений голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Організації ветеранів України В’ячеслав Громенко, який розповів про подорож до музейно-меморіального комплексу партизанської слави «Лісоград», як ходив стежками свого батька-партизана Сидора Громенка. В’ячеслав Громенко наголосив, що пересічні люди, які опинились в окупації, мріяли про визволення рідної землі і самостійно боролися з ворогом, об'єднувалися у групи, вступали до партизанських загонів.

Під час заходу був продемонстрований відеоматеріал про Лісоград, в  якому йде мова про мужність та героїзм учасників партизанської боротьби в тилу ворога.

До уваги южноукраїнців та гостей міста експозиція «Тих днів не згасне слава» діє до 6 жовтня в рамках постійної експозиції «1418 днів подвигу і слави», в якій експоновано елементи озброєння, нагороди, історичні документи та особисті речі безпосередніх учасників бойових дій у Другій світовій війні 1939 – 1945 років.

 

Запрошуємо усіх охочих за адресою:

м. Южноукраїнськ

вул. Набережна Енергетиків, 12-а

тел. для довідок: (05136) 2-12-71

 

 

Читайте також

До Дня народження Т.Г.Шевченка

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Щовесни, коли тануть сніги І на рясті засяє веселка, Повні сил і живої снаги Ми вшановуємо пам&rs...

Година пам’яті

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

15 лютого в нашій країні відзначають скорботний день пам’яті воїнів-афганців. Всі ті, хто воюв...

До Дня пам’яті героїв Крут

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

29 січня у виставковій залі  Южноукраїнського  міського  історичного  музею відб...

Відбулось урочисте відкриття експозиції «Сила нескорених» до Дня Збройних Сил України  та Міжнародного дня волонтерів

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

6 грудня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулось урочисте відкриття...