Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До Дня Соборності України
AA

До Дня Соборності України

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано художню виставку «Об’єднаймо Україну мистецтвом» до Дня Соборності України. Художня виставка стала відкриттям сезону цього року. Основною ідеєю виставки стало зближення та об’єднання відвідувачів з мистецтвом. 

На заході були присутні місцеві митці, міський голова Валерій Онуфрієнко, голова міської ради ветеранів, почесний ветеран України В’ячеслав Громенко, куратор галереї «Гард» Богдан Грицевич,  представники військової частини 3044 Національної гвардії України, козаки Бугогардової Січі, учнівська молодь, ЗМІ та всі бажаючі. На виставці були представлені картини відомих місцевих художників – Куліченка Олександра, Колпакова Сергія та Ачкасової Марії. На урочистому відкритті кожен з художників розповів про свою творчість та про те, що для них значить Соборність України. Приємним сюрпризом для музею став подарунок двох картин художника Олександра Куличенка. Одна з них – портрет Тараса Шевченка, написана вином, друга – портрет першого генерального директора ЮУАЕС Володимира Фукса (акварель).  

Однією з визначальних для державотворення України історичних подій у ХХ столітті стало проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року.

Згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року це державне свято ми відзначаємо щороку 22 січня,  згадуємо події, що стали відправною точкою для відліку історії сучасної Української державності.

Соборність України – це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Це неподільність наших земель та відновлення територіальної цілісності України.

 

 

 

Читайте також

До Дня захисту дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї проведено ряд тематичних пізнавальних екскурсій до Дня...

До Дня Європи

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся тематичний показ пізнавального мультфіль...