![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/25/news/box3/12950f31888834a672a8b195bd6748c9.jpeg)
Зустріч міського голови з представницею Міжнародної неурядової організації «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту»
24.07.2024 відбулась зустріч міського голови Валерія Онуфрієнка з представницею Міжнародної неурядової організації «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту» (Center for Civilians in Conflict, CIVIC), на якій презентовано діяльність організації та результати опитування щодо захисту цивільного населення в Южноукраїнській громаді. По завершенню зустрічі міським головою підписано Меморандум про взаєморозуміння та співп...