AA

Відбулось урочисте відкриття експозиції «Сила нескорених» до Дня Збройних Сил України  та Міжнародного дня волонтерів

6 грудня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулось урочисте відкриття експозиції «Сила нескорених» до Дня Збройних Сил України  та Міжнародного дня волонтерів.

На захід завітали безпосередні учасники бойових дій - представники Южноукраїнської міської спілки ветеранів та учасників АТО, волонтери благодійного фонду «Мирне Небо», учні 3 класу  ЮЗШ №3, вихованці державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» та усі охочі.

До слів привітання були запрошені: сержант 93-ої окремої механізованої бригади Генадій Культа та молодший сержант Мартиненко Сергій. Учні із задоволенням слухали розповідь про побут та труднощі, що стоять перед сучасними військовими, ознайомились з елементами озброєння й особистими речами та нагородами безпосередніх учасників ООС.

З вітальним словом до присутніх також звернулися волонтери благодійного фонду «Мирне небо»: Галітко Ніна Сергіївна та Неганова Марина Миколаївна, які розповіли про історію виникнення волонтерського руху в нашому місті, про їх діяльність та закликали всіх не бути байдужими до чужої біди.

До уваги відвідувачів було представлено ряд унікальних світлин з передової, наданих безпосередніми учасниками ООС та волонтерами.

Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку на честь воїнів, які загинули під час захисту суверенітету та цілісності України, вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців та волонтерів з Днем Збройних Сил України та з Міжнародним Днем волонтерів. Бажаємо вам  мирного неба, незламної сили волі та віри у власні сили.
 

До уваги відвідувачів: експозиція «Сила нескорених» триватиме до 12 грудня 2018 року. 

Запрошуємо усіх охочих за адресою:

м. Южноукраїнськ,

вул.. Набережна енергетиків, 12-а.

тел.. для довідок (05136) 2-12-71

 

Читайте також

У виставковій залі міського історичного музею діє експозиція «Мужність і відвага крізь віки»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У рамках святкування Дня захисника України у виставковій залі міського історичного музею діє експози...

Відбулася урочиста презентація виставки власних картин викладача  дитячої школи мистецтв Альони Скуляр

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

3 жовтня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулася урочиста презентац...