Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд
AA

Відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

 

Федерація футболу міста Южноукраїнська

9, 10 грудня 2017 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

 

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Все для даху  Первомайськ

6

6

0

0

43-22

18

2

Автолокомотив  Южноукраїнськ

4

4

0

0

18-5

12

3

ДПЕС  Южноукраїнськ

4

2

0

2

14-12

6

4

Олександрівка  Олександрівка

4

2

0

2

16-18

6

5

Доманівка  Доманівка

4

2

0

2

23-18

6

6

ПАТ Николаевгаз Вознесенськ

6

2

0

4

23-37

6

7

ГрОМ  Веселиново

4

1

0

3

11-22

3

8

Рятівник  Южноукраїнськ

2

0

0

2

6-10

0

9

Ю - 35  Южноукраїнськ

4

0

0

4

16-26

0

 

«Олександрівка» - «Автолокомотив» - 0:3 (Халаїм, Удова, Кокол); «Олександрівка» - «Ю-35» - 5:3 (Солоненко, Запорожан, Кузнецов, Сидонин-2 – Спотар І, Гречаний-2); «Автолокомотив» - «Доманівка» - 6:2 (Халаїм, Кокол, Кузьо, Удова, Недяк, Сапай – Панчук, Кісільов Вол.); «Доманівка» - «Ю-35» - 9:5 (Латій Є., Підойма-3, Панчук-5 – Новицький, Курбатов Є.-3, Елістратов); «Миколаївгаз» - «Все для даху» - 4:14 (Шевченко Д.-2, Карпов В., Карпов Влад.–Резнічек-2, Багнюк-2, Зайко-4, Доценко, Федорченко, Клімко-2, Щербина-2); «Все для даху» -«Миколаївгаз» - 8:5 (Зайко-2, Доценко, Федорченко-2, Клімко-2, Щербина – Осадчий-2, КарповВ., Лаврух-2)

Бомбардири: Зайко ("Все для даху") - 14, Панчук ("Доманівка") - 10, Клімко ("Все для даху") - 8                    

Гречаний ("Ю-35") - 7, Шевченко Д. (ПАТ "Миколаївгаз") – 7

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

6

5

0

1

24-18

15

2

Арсенал Вознесенськ

4

4

0

0

29-15

12

3

ТВТ Южноукраїнськ

4

3

1

0

15-8

10

4

Трикрати Вознесенський р-н

6

2

2

2

29-18

8

5

КБК-1 Прибужжя

4

2

1

1

14-20

7

6

Олімп  Южноукраїнськ

4

2

0

2

14-12

6

7

ДЮСШ Доманівка

4

1

1

2

10-11

4

8

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

4

1

1

2

9-13

4

9

Куйбишево  Н. Мар'ївка

6

0

0

6

15-27

0

10

СПрАТ- Україна  Доманівській р-н

4

0

0

4

10-27

0

 

«Трикрати» - ДЮСШ-Аграрник - 6:3 (Народовий Вол.-2, Мельниченко-2, Гілка, Ковальчук – Ляхов 2, Волощук); ДЮСШ-Аграрник - «Трикрати» - 4:2 (Лобанов, Петрів С, Петрів О., Майхрич –Прокопенко, Горохов); «Олімп» - «Куйбишево» - 5:2 (Курбатов К., Замкивський-2, Лапін-2 –Хомченко, Плотніков); «Куйбишево» - ТВТ - 0:2 (Смук, Шевченко В.); «Таборівка» - ДЮСШ Доманівка - 5:2 (Жерченко-2, Ковальський, Сандул-2 – Гук, Шитов О.); ДЮСШ Доманівка - «Таборівка» - 3:4 (Дерев'янко О., Гук, Дем'янівський – Жерченко, Ковальський, Народовий Віт., Забродський);

Бомбардири:  Панчул ("Арсенал") - 9, Жерченко ("Таборівка") - 9, Народовий В. ("Трикрати") - 8, Шевченко В. (ТВТ) - 8

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Тинь  Южноукраїнськ

5

5

0

0

48-10

15

2

Мікс  Вознесенськ

6

4

1

1

33-19

13

3

Воєводське  Воєводське

4

4

0

0

22-8

12

4

Рятівник-2 Братське

4

4

0

0

19-14

12

5

Семенівка Арбузинський р-н

6

3

0

3

27-18

9

6

Легіон Южноукраїнськ

4

2

1

1

23-12

7

7

Арбузинка Арбузинка

4

2

0

2

14-13

6

8

Садове Арбузинський р-н

4

0

0

4

6-21

0

9

КБК-2 Прибужжя

4

0

0

4

11-25

0

10

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

4

0

0

4

11-36

0

11

Богданівка Богданівка

5

0

0

5

7-45

0

12

ЕРП Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

 

 «Рятівник-2» - «Арбузинка» - 4:3 (Гобидзашвілі, Васьковський-3 – Васильєв-3); «Арбузинка» «Рятівник-2» - 2:4 (Васильєв, Поплавський – Гобидзашвілі-2, Васьковський-2); «Семенівка» «Садове» - 8:0 (Бойко О.-2. Євдокімов, Коцюр-3, Піскун, Алексійчук); «Садове» - «Семенівка» - 1:4 (Д'яченко, Левченко в/в – Євдокімов-2, Івченко); «Тинь» - «Богданівка» - 9:1 (Грушанський, Патраман, Нікітін-5, Кривицький, Літвінов – Янович); «Богданівка» - «Тинь» - 1:14 (Кравчук М. –Патраман, Міронов-3, Нікітін-3, Грушанський-2, Богатирьов, Кривицький-2., Денисенко-2); «Мікс» - «Зірка» - 6:2 (Кіфа-2, Чередніченко-2, Джоєв, Мазур – Юрченко, Вальорний); «Зірка» - «Мікс» - 2:11 (Вальорний, Красніков – Кіфа-2, Джоєв-5, Чередниченко-3, Мазур)

Бомбардири:  Нікітін ("Тинь") - 17, Чередниченко ("Мікс") - 9, Васьковський ("Рятівник-2") - 7,  Міронов О. ("Тинь") - 7

                                           

Наступні ігри 16 грудня  з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

Читайте також

Дозвілля дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Сьогодні, з метою організації змістовного та активного дозвілля дітей-переселенців та юних мешканців...

Спортивні заходи для дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

15 липня в міському парку, поблизу укриття, відбувся спортивно-розважальний захід. Цього разу акт...

Зустріч з громадськими організаціями

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

06 жовтня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч з керівниками спортивних гр...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Оголошення

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Художня гімнастика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дуже насиченими на змагання для спортсменок відділення художньої гімнастики СК «Олімп» У...