В Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся патріотичний майстер-клас «Мистецтво на уламках війни», присвяченому Дню Збройних Сил України. Діти громади перетворювали у справжні витвори мистецтва відстріляні снарядні гільзи, патрони, тубуси тощо. Ця зброя допомагала виборювати нашу Перемогу. А тепер, в руках талановитої молоді, вона перетворюється на арт-обʼєкт, щоб підтримати наших захисників та захисниць. Над роботами працювали місцеві художниці Марія Ачкасова та Вікторія Ковальова разом з вихованцями Центру дитячої та юнацької творчості.
Також цього дня вперше в Україні День Збройних Сил України і свято Святого Миколая припадає на один день. Тому діти отримали невеликі подаруночки на згадку про цей цікавий та незвичайний захід.
6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних Сил України – свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Також є одним із найважливіших атрибутів державності, гарантом безпеки та свободи України.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/55cf1b949d5b537782af9f9057c06244.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/7ccacd43c0d9d77cc165dcd7244d3585.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/ddefa696b65080cc3ee45cae16c5b257.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/4d24e704bf5da8ae4833153be0875834.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/1ef15ebb483875a3cdaafd6e82e68da6.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/8d3894e394a37ad2b884227a5ee99cb1.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/5a1933e4a5ba3b832bdf78a48b2cbcd3.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/0b8a134af076c582dbf24be2cde7d2c0.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/59196c08813379dca00deed91ca4ebb1.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/bb52a5f077d6eccf2028cbbb6f44f6b4.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/772295b8d110bae214208428b919d48c.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/fd4c15b37425fab7a1ff6462d0d7ab50.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/3526926fbe1eb879ec48914d3e26e7ba.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/9a596259fcf69ad83e589c47d9f17dd5.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/dc62eb1a776acb8164585ff402c9cb8a.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/0e3facb9068b3c92ddb6b7a16e08625a.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/fb27cb512e760d1e80636aa5c31f1e6c.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/01f93c4b794d3db6c69e3d6344e04151.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/688573065a5827a1b862850e1c24c406.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/a94b772d1c461f996ddf6a46e8866454.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/7e00a02c299637fc3835d4a64dd8a97e.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/47368693f2bb716ee8b223d5e0a47feb.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/95d7cf0ed45a23bb1560cee2d7135b99.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/de7fdd6858185673cb78b8391c046cbf.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/8a95c05d41f1c37319164824edb57939.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/12/7/content/ed45faa729199d0dc664cdfebff911f1.jpeg)