Розпочався  відкритий Чемпіонат Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

Федерація  футболу  міста Южноукраїнська

 

4 листопада 2017 року в спорткомплексі «Олімп» розпочався  відкритий Чемпіонат Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років. В турнірі приймають участь 31 команда, які розподілені на вищу, першу та другу ліги.

 

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Автолокомотив  Южноукраїнськ

1

1

0

0

14-1

3

2

Ю - 35  Южноукраїнськ

1

1

0

0

11-1

3

3

СПрАТ- Україна  Доманівській р-н

2

0

0

2

2-25

3

4

ДПЕС  Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

5

Александрівка  Александрівка

0

0

0

0

0-0

0

6

Рятівник  Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

7

ГрОМ  Веселиново

0

0

0

0

0-0

0

8

Все для даху  Первомайьск

0

0

0

0

0-0

0

9

Доманівка  Доманівка

0

0

0

0

0-0

0

10

Тепловик  Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

11

КБК-1 Прибужжя

0

0

0

0

0-0

0

12

Арбузинка Арбузинка

0

0

0

0

0-0

0

13

Горгаз Вознесенськ

0

0

0

0

0-0

0

 

«СПрАТ-Україна» - «Автолокомотив» - 1:14 (Зварич – Халаїм -2, Христенко-2, Удова-3, Спотар Є.-4, Кузьо, Кокол-2); «Ю-35» - «СПрАТ-Україна» - 11:1 (Спотар І. -2, Єлістратов -3, Спотар В. - 2, Сапай, Ігнатьєв -2, Новицький -2 - Зварич);

Бомбардири:  Спотар Є. ("Автолокомотив") - 4, Удова ("Автолокомотив") - 3,      

 Єлістратов ("Ю-35") - 3

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

ТВТ Южноукраїнськ

1

1

0

0

4-2

3

2

Олімп  Южноукраїнськ

1

0

0

1

2-4

0

3

ДЮСШ Доманівка

0

0

0

0

0-0

0

4

Куйбишево Н.Мар'ївка

0

0

0

0

0-0

0

5

АртСклад Вознесенськ

0

0

0

2

0-0

0

6

ДЮСШ Веселиново

0

0

0

0

0-0

0

7

Кривоозерська Криве Озеро

0

0

0

0

0-0

0

8

Трикрати Вознесенський р-н

0

0

0

0

0-0

0

9

Таборівка Вознесенський р-н

0

0

0

0

0-0

0

 

ТВТ - «Олімп»  - 4:2 (Шевченко В. -2, Байталенко, Смук – Міронов, Ярошенко)

Бомбардири:  Шевченко В. (ТВТ) - 2, Байталенко (ТВТ), Смук (ТВТ) - 1,

                          Ярошенко ("Олімп") - 1,  Міронов ("Олімп") - 1

                                                                       Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Мікс  Вознесенськ

2

1

1

0

8-6

4

2

Легіон Южноукраїнськ

2

0

1

1

6-8

1

3

Воєводське  Воєводське

0

1

0

0

0-0

0

4

Тинь  Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

5

КБК-2 Прибужжя

0

0

0

0

0-0

0

6

Садове Арбузинський р-н

0

0

0

0

0-0

0

7

Богданівка Богданівка

0

0

0

0

0-0

0

8

Братське Братське

0

0

0

0

0-0

0

9

Семенівка Арбузинський р-н

0

0

0

0

0-0

0

 

«Легіон» - «Мікс» - 1:3 (Заворотній – Джоєв – 2, Чередниченко); «Мікс» - «Легіон» - 5:5 (Джоєв -2, Заволока - 2, Чередниченко – Духанін - 2, Протасов, Гук, Заворотній

Бомбардири:  Джоєв ("Мікс") - 4, Заволока - ("Мікс") - 2, Чередниченко ("Мікс") - 2,

                          Духанін ("Легіон") - 2, Заворотній ("Легіон") - 2, 

 

Наступні ігри 11 листопада з 14.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

Читайте також

Відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віктора Капацини

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

21 жовтня відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті воїна-і...

Калейдоскоп спортивних новин

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА 14 жовтня в м. Вознесенську проходив відкритий обласний турнір по греко-ри...