В Южноукраїнському міському історичному музеї спільно з Южноукраїнською Станцією юних техніків проведено патріотичний майстер-клас «Підтримай свого героя» з виготовлення оберегів, присвяченому початку російсько - української війни 2014 року. Учасниками музейного заходу стала учнівська молодь. Даний захід є метою національно-патріотичного виховання, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України.
Війна Росії проти України розпочалася 20 лютого 2014 року з тимчасової окупації АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей. До 2022 року війна тривала у форматі АТО та ООС проти російських окупантів та їхніх проксі-формувань з місцевих сепаратистів, які зрадили державу і перейшли з різних причин на бік росіян.
Війна продовжується. Вона впливає на життя українців, події та наслідки війни мають і матимуть вплив на українську та світову спільноту й по закінченню бойових дій. Вже зараз зрозуміло, що історія сучасної російсько-української війни посяде центральне місце в новітній українській історії та національній пам’яті.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/5c05699a10948aaacc34d1f9a8349b31.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/ac9a5970d8f59f2294b0ab1f955ddc43.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/2e107b9adb428e34d59b9d722c0ae423.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/e792e1cd6211be6979dbea229bc1ad79.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/153c0660110e3587e040504c36dc60e4.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/4909679af7a10ecdd958fbfe87266964.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/a86c21fa3a7c78673479b70347f9711a.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/4fb9ac4911e8ed54dd84445d59c656b7.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/bb5277cc1eaf9adcfeabdfca4d6812b7.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/0e0bce38fc6b7f6bfa8f44456628f35e.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/f4c981d2f3fe616e3d5e576254083bde.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/19/content/8cf90c30b3363f1a8c7c044f7cfcd591.jpeg)