Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
AA

До Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

У Южноукраїнському міському історичному музеї організовано виставку - інсталяцію «Дитяче життя безцінне» до Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Для створення тематичної інсталяції волонтерами благодійної організації «Благодійний фонд «Южноукраїнці разом з ЗСУ», який очолює Тетяна Сорокодум, були привезені речі, іграшки з розгромленого села Новогригорівки Вітовського району Миколаївської області. Їх люб’язно передала для музею багатодітна родина Волович, в домівку яких прилетіла російська бомба. Залишки бомби як злочин російського тероризму теж були передані до нашого музею. Також за підтримки волонтерів придбано тематичну картину первомайського художника Віталія Качеровського для оформлення даної виставки.

Ще для здобувачів освіти Державного навчального закладу “Южноукраїнський професійний  ліцей” було показано тематичні відеоматеріали, які розповідають про трагічні долі українських дітей. До місту інсталяції відвідувачами були принесені іграшки, свічі та квіти, які  символізують  дітей, котрі загинули внаслідок збройної агресії російської федерації.

З 2021 року рішенням Верховної Ради України 4 червня запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Після початку повномасштабного вторгнення росії кількість жертв серед дітей збільшується щоденно. І фактичну кількість загиблих і поранених дітей встановити не можливо через активні бойові дії. Відібрані, скалічені життя наших дітей - це незгоєні довічні рани України. Це найвища ціна Перемоги, яка обов’язково прийде!

 

Читайте також

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано експозицію “Факти про українських партизан Другової світової війни“

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано експозицію “Факти про українських п...

Тиждень українського кіно

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся показ українського мультиплікаційного фільму...

До Дня Незалежності України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському міському історичному музеї експоновано виставку художнього мистецтва «Мальо...

До Дня Державного Прапора

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському міському історичному музеї влаштували святковий флешмоб до Дня Державного Прапора...