У Южноукраїнському міському музеї створено тематичну виставку науково-допоміжного матеріалу «Крим. Інший погляд», присвячену Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Виставка включає в себе фотоматеріали хронології тих подій.
З метою вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території, він був запроваджений Указом Президента України №58/2020 від 26 лютого 2020 року. Цього дня у 2014 році у Сімферополі під будинком Верховної Ради АР Крим відбувся організований Меджлісом кримськотатарського народу масовий мітинг кримських татар та проукраїнських активістів на підтримку територіальної цілісності України.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/15/content/09cb8d5aab1659049745ec6ed4e01ed7.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/15/content/e7f814f39256c8e2c247b7b60059fbfd.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/15/content/f5d260315ba230a36ba7e33a39e3b6ed.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/15/content/91c47f2d7f5c4f34dd75236f20a01f0b.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/2/15/content/90bd763076f81773a0f544d985472e64.jpeg)