Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
7 вересня 2017 року представники комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» прийняли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу (колегії) при депаратменті соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради.
На колегії було заслухано звіт завідувача відділення реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» Людмили Чернової про роботу відділення.
Протягом І півріччя 2017 року реабілітаційні послуги у відділенні отримала 31 дитина з інвалідністю та 1 дитина групи ризику. З метою збільшення кількості дітей – користувачів реабілітаційних послуг – у серпні було проведено День відкритих дверей, де батьки дітей з інвалідністю та соціальні партнери змогли ознайомитися з формами та методами реабілітаційної роботи. Станом на 07.09.17 року послугами у відділенні охоплено 47 дітей, що на 15 дітей більше ніж на кінець минулого навчального року.
Також директор комунального закладу повідомила, що з 11 вересня до 3 жовтня буде здійснюватися медичний супровід дітей-інвалідів медичним персоналом оздоровчо-реабілітаційного комплексу «Іскра» відокремленого підрозділу Южноукраїнська атомна електростанція.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...