![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/58ba8ac0633e4c72c042fb8087fd65aa.jpeg)
Виїзд мультидисциплінарної команди
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» здійснили виїзд до смт Костянтинівка у складі мультидисциплінарної команди. Під час виїзду була проведена інформаційно-роз'яснювальна робота. 4 особи отримали перукарські послуги. Громадянам були роздані інформаційні листівки, де вказані номери телефонів...