AA

Статут громади

від  «__23___» __03_____ 2017    №  _567__
___23_____сесії _____7____скликання           

 

Про затвердження Статуту 
територіальної громади міста Южноукраїнська 
в новій редакції

 

Керуючись ст. 19, п. 48 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 №1150 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію статутів територіальних громад», враховуючи наказ Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області від 01.12.2016 №360/04 «Про відмову в реєстрації Статуту територіальної громади міста  Южноукраїнська», з метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування; створення сприятливих умов для подальшого розвитку міста Южноукраїнська, налагодження конструктивної взаємодії між владними, громадськими та приватними інститутами суспільства, приведення Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська у відповідність до положень діючого законодавства, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Статут територіальної громади міста Южноукраїнська в новій редакції (додається).
  2. Керуючому справами виконавчого комітету міської ради Головченко І.В. спільно з правовим відділом апарату Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету (Миськів) у п’ятиденний термін з дня затвердження даного рішення Южноукраїнською міською радою повідомити державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська  та подати Статут територіальної громади міста Южноукраїнська в новій редакції на державну реєстрацію до Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська.
  3. Опублікувати Статут територіальної громади міста Южноукраїнська в новій редакції у газеті Южноукраїнської міської ради «Контакт» після його реєстрації.
  4. Встановити, що нова редакція Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська набирає чинності після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області з дня опублікування в газеті Южноукраїнської міської ради «Контакт».
  5. Рішення Южноукраїнської міської ради від 25.07.2013 №980 «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська в новій редакції» та рішення Южноукраїнської міської ради від 28.01.2016 №63 «Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська (нова редакція), визнати такими, що втратили чинність з дня набрання чинності новою редакцією Статуту територіальної громади міста Южноукраїнська.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань  законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, оборонної роботи та мобілізації, регуляторної політики та депутатської етики, надання безоплатної первинної правової допомоги та інших питань  (Бабич) та секретаря міської ради  Дзюбенко Л.П.

 

 

Міський голова                                                             В.К.Пароконний

 

Миськів С.О.
5-59-98

 

Статут територіальної громади міста Южноукраїнська (нова редакція)