AA

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

 

 Директор: Дизик Алла Андріївна

55000 Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ,

 тел (05136) 5-51-81

 e-mail: yucsssdm2012@ukr.net

 

     
 

 

Заступник директора:

ОСАДЧА Катерина Олегівна

тел.  (05136) 5-96-24

 

     
   

 

Провідний бухгалтер:

Бас Оксана Миколаївна

тел.  (05136) 5 99 12

 

     
 

Юрисконсульт:

Юрчик Ольга Тимофіївна

тел.  (05136) 5 99 12

     
 

Практичний психолог ІІ категорії

Лемещук Лідія Миколаївна

тел.  (05136) 5-96-24

 

     
   

Практичний психолог І категорії

Омелько Інна Миколаївна

тел.  (05136) 5-96-24

Фахівці із соціальної роботи ЮМЦСС:

     
 

фахівець із соціальної роботи ІІ категорії

Сіра Ольга Валентинівна

тел.  (05136) 5-96-24

     
 

фахівець із соціальної роботи ІІ категорії

Жуля Сніжана Сергіївна

тел.  (05136) 5-96-24

     
   

фахівець із соціальної роботи 

Карпова Олена Олександрівна

тел.  (05136) 5-96-24

     
 

провідний фахівець із соціальної роботи

Зажерило Інна Олександрівна

тел.  (05136) 5-96-24

     
   

фахівець із соціальної роботи 

Бондар Тетяна Валентинівна

тел.  (05136) 5-96-24

здійснення соціальної роботи у V мікрорайоні міста

 

     

 

  Актуальна інформація та події центру Южноукраїнського міського центру соціальних служб
     
 

Дорожня карта демобілізованого військовослужбовця

     
  Доступ до публічної інформації
     

  Очищення влади
 

Інформаційно-просвітницькі матеріали (відеоматеріали)

  Деякі види матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, встановлених законодавством для повнолітніх і неповнолітніх осіб з інвалідністю

 

 

 

Інформація щодо фахівців із соціальної роботи Южноукраїнського міського центру соціальних служб

 

Довідник видів соціальної підтримки та послуг і процедур їх надання

 

Соціальний паспорт м. Южноукраїнська станом на 01.01.2017

Соціальний паспорт м. Южноукраїнська станом на 01.01.2016

Соціальний паспорт м. Южноукраїнська станом на 01.01.2015

Соціальний паспорт м. Южноукраїнська станом на 01.01.2014

Соціальний паспорт м. Южноукраїнська станом на 20.07.2013


Графік проведення особистого прийому громадян директором ЮМЦСС на 2023 рік

Графік проведення «гарячих» телефонних ліній з громадянами м. Южноукраїнська директором ЮМЦСС на 2023 рік


Річний звіт  про роботу зі зверненнями громадян в Южноукраїнському міському центрі соціальних служб у 2022 році

Інформація про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2020 року

Інформація про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2019 року

Інформація про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2018 року

Інформація про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2017 року

Інформація про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2016 року

Інформація про роботу зі зверненнями громадян Южноукраїнському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за І півріччя 2016 року

Інформація про роботу зі зверненнями громадян які надійшли до ЮМЦСССДМ протягом 2015 року

Інформація про роботу зі зверненнями громадян за перше півріччя 2015 року

Звіт про роботу Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2014 рік

Інформація про звернення громадян, які надійшли до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2014 року  


Южноукраїнський міський центр соціальних служб уповноважений державою брати участь у реалізації державної соціальної політики шляхом проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю.

Центр соціальних служб – державна організація, створена для надання  допомоги людям, які потрапили у складні  життєві ситуації.


Пріоритетні напрямки діяльності
Южноукраїнського міського центру соціальних служб
на 2023 рік

 

1. Надання соціальних послуг особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема, через шкоду заподіяну бойовими діями, збройним конфліктом, відповідно до їх потреб.

2. Проведення інформаційних кампаній з популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в т.ч. запровадження сімейного патронату над дитиною та наставництва.

3. Формування відповідального батьківства та профілактика соціального сирітства.

4. Здійснення комплексних заходів  щодо  попередження жорстокості, насильства в сім’ях, торгівлі людьми.

5. Проведення інформаційно - профілактичних заходів з формування  стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя серед отримувачів соціальних послуг  та жителів адміністративно- територіальної  громади.

6. Інформування жителів адміністративно- територіальної  громади про соціальні послуги, які надаються  відповідно до законодавства, в т.ч.  шляхом виготовлення та розповсюдження друкованої продукції соціального  змісту.

Основними завданнями ЮМЦСС є:

1. Раннє виявлення, облік, ведення банку та соціальний супровід молоді та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

2. Проведення оцінювання потреб осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, у соціальних послугах, визначення методів соціальної роботи, забезпечення психологічної підтримки.

3. Здійснення соціальної та психологічної роботи з адаптації дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою підготовки до самостійного життя.

4. Надання особам, які постраждали від домашнього насильства, та особам, які постраждали від насильства за ознакою статі, вичерпної інформації про їх права та можливість  отримання соціальної допомоги в рамках Денного центру для постраждалих осіб від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

5. Забезпечення соціального супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу й сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування в т.ч  опікунських сімей. 

6. Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчого комітету, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи з сім’ями з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Соціальні послуги за типами:

1. Прості соціальні послуги, що не передбачають надання постійної або систематичної комплексної допомоги (інформування, консультування, посередництво).

2. Комплексні соціальні послуги, що  передбачають узгоджені дії фахівців з надання постійної або систематичної комплексної допомоги (соціальний супровід ,кризове втручання).

3. Комплексні спеціалізовані соціальні послуги надаються (ВІЛ-інфікованим особам, особам, які постраждали від торгівлі людьми.

4. Допоміжні соціальні послуги, у вигляді натуральної допомоги (одяг,взуття,іграшки та інші предмети першої необхідності) надаються за наявності, в ході проведення благодійних заходів, акцій (офіційного оголошення збору речей, акцій, тощо) .


Якщо  Ви або Ваші близькі знаходитеся в складній ситуації і не знаєте де отримати допомогу, зверніться до центру соціальних служб.