![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res -->
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 07.02.2024 № 66 на базі комунального некомерційного підприємства «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» для тимчасового перебування осіб, які опинилися у складній життєвій ситуації (втратили житло та з інших причин) і потребують медичної допомоги, осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду і не мають працездатних родичів, зобов’язаних доглядати їх за законом передбачені дві «соціальні палати» на чотири ліжко-місця. Вищезазначені громадяни отримують соціальну послугу «надання притулку» і перебувають у «соціальних палатах» тимчасово, на період вирішення їхньої скрутної ситуації або оформлення їх до будинку-інтернату чи іншого соціального закладу.
З початку 2024 року у «соціальних палатах» перебувало 2 особи похилого віку, які опинилися у складних життєвих обставинах та 1 особа без визначеного місця проживання.
Після проходження курсу лікування особу без визначеного місця проживання було направлено на проживання до релігійній організації «Церква християнської віри євангельської» смт Арбузинка.
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...
Добіг кінця черговий курс реабілітації для вихованців відділення комплексної реабілітації...