![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
В понеділок у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада секретаря міської ради Дениса Кравченка з депутатами, представниками комунальних підприємств, управлінь та відділів, на якій вирішувалась подальша доля Костянтинівської гімназії. Експлуатація цього навчального закладу заборонена рішенням суду через невідповідність будівлі протипожежним нормам.
Начальник управління освіти Юрій Сінчук ознайомив присутніх зі станом будівлі, з історією судових справ з цього питання. За словами директора гімназії Тетяні Ігнатьєвої, дах почав протікати ще у 2007 році, всі намагання Арбузинської районної ради, якій раніше підпорядковувався навчальний заклад, вирішити проблему виявилися безрезультатними через низку причин.
На нараді неодноразово наголошували на тому, що закриття гімназії потягне за собою поступове вимирання Костянтинівки, всі присутні були згодні з цим твердженням, а тому зосередилися на пошуках шляхів вирішення проблеми.
За результатами обговорення ситуації Денис Кравченко надав доручення управлінню будівництва та ремонтів підготувати проекти рішень на найближчу сесію щодо розробки проектно-кошторисної документації на облаштування пожежної сигналізації, а також виконати обрахунки поточного ремонту покрівлі та відмостки. Наразі управління освіти розглядає можливість подання заяви до суду щодо відтермінування виконання рішення про заборону експлуатації будівлі Костянтинівської гімназії.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
28 червня у м. Одеса відбулись громадські слухання «Реформа профільної середньої освіти: Микол...
5 червня Іванівську гімназію відвідала робоча група, яка була створена розпорядженням міського голов...
31 травня 2024 року у закладах загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної гро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Вас зі святом останнь...
Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...
27.05.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради&n...
20 травня відбулася нарада міського голови Валерія Онуфрієнка з керівниками ліцеїв м. Южноукраїнська...
Презентація вищих навчальних закладів, що готують спеціалістів для енергетичної галузі, була проведе...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведен...