![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Презентація вищих навчальних закладів, що готують спеціалістів для енергетичної галузі, була проведена 8 травня за ініціативи ВП ПАЕС. У великій залі Палацу культури «Енергетик» на зустріч з учнями старших класів ліцеїв міста прийшли міський голова Валерій Онуфрієнко, керівництво філії ВП ПАЕС на чолі з генеральним директором Ігорем Половичем, представники Національного університету «Одеська політехніка» та Вінницького Національного Технічного Університету.
З огляду на масштабні плани НАЕК «Енергоатом» - будівництво ще двох атомних реакторів та технологічного комплексу з виробництва тепловиділяючих збірок на території нашої громади – філія ВП ПАЕС вже сьогодні працює над вирішенням кадрових питань. Влада громади також зацікавлена в тому, щоб якомога більше молоді залишалось в громаді та сприяло її розвитку.
Майбутні студенти переглянули презентаційні відеоматеріали, ознайомилися з переліком актуальних професій, з умовами вступу та навчання, перспективами працевлаштування на атомній електростанції після отримання дипломів.
На презентації був присутній командир військової частини № 3044 Олег Худолій, який запропонував школярам замислитися над обранням почесної професії військового. Він представив два вищих навчальних заклади, що готують фахівців Національної Гвардії України.
Після заходу підлітки мали можливість поспілкуватися з представниками навчальних закладів та отримати інформаційні брошури.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
28 червня у м. Одеса відбулись громадські слухання «Реформа профільної середньої освіти: Микол...
5 червня Іванівську гімназію відвідала робоча група, яка була створена розпорядженням міського голов...
31 травня 2024 року у закладах загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної гро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Вас зі святом останнь...
Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...
27.05.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради&n...
20 травня відбулася нарада міського голови Валерія Онуфрієнка з керівниками ліцеїв м. Южноукраїнська...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведен...
25.04.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради імені&n...