AA

ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ

Саме під таким девізом пройшла передноворічна благодійна акція для підтримки воїнів, які знаходяться в зоні АТО. Акція проходила з 10 жовтня по 11 грудня 2018 року. В акції взяли участь учні, вихованці дитячих садочків, педагоги ЗЗСО і ЗДО, батьки.

Діти прагнули підтримати захисників нашої країни та привітати їх з Днем Святого Миколая, Новим роком. Під час акції збирали теплі шкарпетки, рукавиці, засоби гігієни, продукти харчування, солодощі. Діти підготували малюнки-привітання, зробили новорічні поробки, учні гімназії №1 виготовили  вітальну картину.

Речі, зібрані під час акції, передано до офісу Южноукраїнської міської організації ветеранів та учасників антитерористичної операції.  Зі слів Тетяни Сорокодум  - члена правління даної організації, всі речі будуть передані до 79-ї аеромобільної бригади, 40-ї артилерійської бригади, 57-ї бригади морської піхоти, саме в них проходять свою службу наші  хлопці. Частину продуктових наборів передадуть членам сімей військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО.

 Сподіваємося, що наша участь в акції стане запорукою мужності, відваги  для наших українських захисників, придасть їм  віри у перемогу,  наблизить до очікуваного миру і ще раз нагадає про те, що ми чекаємо їх повернення живими і неушкодженими.

Дорогий солдате, ми віримо в Тебе, віримо у перемогу, віримо в Україну!

 Слава Україні! Героям Слава!  

 

Читайте також

МАГІЧНИЙ КУБ

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

22 березня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся VІ Міжрегіонал...

В інклюзивно-ресурсному центрі проводиться комплексна оцінка розвитку дітей з метою формування груп компенсуючого типу на наступний навчальний рік

Інклюзивно-ресурсний центр міста Южноукраїнська

З метою своєчасного виявлення дітей з особливими потребами, проведення комплексної оцінки їх розвитк...

Оголошення

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

13.02.2019 року о 18.00 в актовій залі ЮЗШ №4 відбудеться презентація другої книги &laqu...

ДИТЯЧІ МРІЇ – МАЙБУТНЄ МІСТА

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Головне завдання школи сьогодні – підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована...