![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/25/news/box3/e50fba205ca2c25af59ae6d3baf31c11.jpeg)
Покос трави та боротьба з бур’янами – обов’язок кожного гаражного кооперативу
Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства...
Res --> 1
Сьогодні вкотре Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади наголошує на проблему виникнення стихійних сміттєзвалищ на території нашої громади. Сміттєзвалища утворюють самі мешканці громади. На жаль сміття скрізь: на узбіччях доріг, лісосмугах, ярах, в гаражних та дачних кооперативах, на березі річки Південний Буг. Це сміття «просто викинули щоб позбутись» і байдуже, і до інших мешканців громади і до екосистеми і до того, що ми передаємо наступним поколінням.
В таких недолугих вчинках і проявляється «любов» до рідного краю, «бажання» зробити нашу громаду кращою! Чи доречно просто критикувати владу, коли ніхто інший, як самі мешканці громади так вчиняють. Звісно ми не зможемо відслідковувати всіх, хто вивозить сміття на стихійні сміттєзвалища, але будьте певні влада над цим питанням працює і порушники рано чи пізно будуть нести відповідальність!
В Правилах благоустрою забезпечення чистоти і порядку на території Южноукраїнської міської територіальної громади затвердженні рішенням Южноукраїнської міської ради № 1094 від 28.07.2022 року, передбачена адміністративна відповідальність за створення смітників, скидання побутового сміття, відходів виробництва у невідведених для цього місцях, несвоєчасне вивезення побутового сміття з контейнерних майданчиків, забруднення зеленої зони будь якими матеріалами тощо.
Сподіваємось на свідомість та відповідальність кожного мешканця громади!
Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства...
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Южноукраїнська міська територіальна громада звертає увагу керівників установ, організаці...
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведення загальн...
Палити листя та сміття -ЗАБОРОНЕНО! Із настанням весни, мешканці приватних дом...
Навесні деякі мешканці на свій лад налагоджують благоустрій на своїх ділянках, спалюючи померлу трав...
Однією з найбільших тем в громаді є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами на територіях дачни...
УВАГА НАГОЛОШУЄМО! Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади попере...
У зимовий період актуальним залишається питання своєчасного очищення міста від снігу та проведення п...