Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Стихійні сміттєзвалища – болюча екологічна проблема сьогодення як в Україні, так і в нашій громаді

19.04.2023
Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади

Сьогодні вкотре Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади  наголошує  на проблему виникнення стихійних сміттєзвалищ на території нашої громади. Сміттєзвалища утворюють самі мешканці громади. На жаль сміття скрізь: на узбіччях доріг, лісосмугах,  ярах, в гаражних та дачних кооперативах, на  березі річки Південний Буг. Це сміття «просто викинули щоб позбутись» і байдуже, і до інших мешканців громади і до екосистеми і до того, що ми передаємо наступним поколінням.

В таких недолугих вчинках і проявляється «любов» до рідного краю, «бажання» зробити нашу громаду кращою! Чи доречно просто критикувати  владу, коли ніхто інший, як самі мешканці громади так вчиняють. Звісно ми не зможемо відслідковувати  всіх, хто вивозить сміття  на стихійні сміттєзвалища,  але будьте певні влада над цим питанням працює і порушники  рано чи пізно  будуть нести відповідальність!

В Правилах благоустрою забезпечення чистоти і порядку на території Южноукраїнської міської територіальної громади  затвердженні рішенням Южноукраїнської міської ради № 1094 від 28.07.2022 року, передбачена адміністративна відповідальність за створення смітників, скидання побутового сміття, відходів виробництва у невідведених для цього місцях, несвоєчасне вивезення побутового сміття з контейнерних майданчиків, забруднення зеленої зони будь якими матеріалами тощо.

Сподіваємось на свідомість та відповідальність кожного мешканця громади!