Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Шановні южноукраїнці!
AA

Шановні южноукраїнці!

Станом на  1 травня кількість захворівших на COVID-19  в місті Южноукраїнську становить 15 осіб, в тому числі за останню добу було встановлено 11 нових випадків  захворювання та  до 60 контактних осіб.

При цьому, на вулицях міста, дитячих майданчиках збільшилась кількість  людей, в тому числі з дітьми, які не дотримуються карантинних заходів.

Під час рейду 1 травня за участю представників органів місцевого самоврядування та поліції в крупних мережевих об’єктах торгівлі «Сільпо», АТБ та магазині «Ліза»  зафіксовані порушення карантинних заходів: не контролюється одночасна кількість  відвідувачів магазинів, не робиться скринінг температури тіла людей на вході в магазин, не дотримується соціальна дистанція між покупцями тощо.

Адміністрацію об’єктів торгівлі попереджено, що у разі, якщо ситуація щодо дотримання карантинних заходів не покращиться, буде ставитись питання щодо їх закриття.

Є дозвіл Кабінету Міністрів України і з 1 травня в місті почали працювати продовольчі ринки. Контроль за дотриманням карантинних обмежувальних заходів на ринках, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря, здійснюють представники держпродспоживслужби. У разі виявлення порушень, ринки будуть закриті.

 

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Читайте також

Увага! Посилено заходи щодо запобігання здійснення правопорушень під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На виконання вимог законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишньог...

До уваги підприємств, зацікавлених у розвитку ділового співробітництва з країнами Південно-Східній Азії

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) в часи війни особливу увагу приділяє пошуку нових...

Відбулося засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, присвяченого до Дня Підприємця

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

30.08.2023 у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засід...