![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Реабілітаційні послуги у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» у травні отримали 42 дитини віком від 2 до 18 років, у тому числі троє дітей вперше проходять курс реабілітації у відділенні (двоє дітей - мешканці с. Іванівка, одна дитина з смт Костянтинівка) відповідно до індивідуальних програм реабілітації (для дітей з інвалідністю) та рекомендацій лікарсько – консультативних комісій (для дітей віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності). З дітьми проведено 18 групових та 282 індивідуальних корекційно-розвиваючих занять, проведено 82 заняття з лікувальної фізкультури. Заняття включають у себе роботу з сенсорної інтеграції, психокорекції, логопедії, соціально-побутової орієнтації, розвитку комунікативної діяльності, розширення досвіду соціально-психологічної адаптації та інтеграції, заходи із соціально – культурної реабілітації.
Постійно ведеться медичне спостереження вихованців відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.
Серед законних представників дітей з інвалідністю та групи ризику проведено анкетування щодо якості наданих соціальних послуг (заповнено 36 анкет).
Вихованці групи денного догляду відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» напередодні Дня Перемоги побували на Меморіальному комплексі Захисникам Вітчизни. Діти власноруч виготовили червоні маки - квітки, що уособлюють кров, пролиту на полях боїв, та пам’ять про тих, чиє життя забрала війна. Також почули від своїх педагогів розповіді про наших земляків – героїв Другої світової війни та героїв сьогодення.
Вихованці відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» долучились до акції «Одягни вишиванку».
За кошти міського бюджету було придбано світлову гармату до кулі в сенсорну кімнату.
27 травня для вихованців відділення організовано екскурсійну поїздку до Южно-Українського енергокомплексу, яку проведе методист управління інформації та громадських зв'язків ВП ЮУ АЕС Світлана Дідик.
Підготували документальний супровід двох дітей на консультацію до інклюзивно-ресурсного центру з метою визначення подальшого освітнього шляху.
Складено сценарій та проведено організаційну роботу до відзначення Дня захисту дітей.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...