![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/58ba8ac0633e4c72c042fb8087fd65aa.jpeg)
Виїзд мультидисциплінарної команди
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Res --> 1
12 жовтня 2017 року в переддень світлого Дня Покрови Пресвятої Богородиці у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнськ» пройшов осінній ярмарок, який підготували батьки з дітьми та працівники відділення.
На ярмаркових прилавках розмістилися дари осені: гарбузи, кавуни, яблука, груші, капуста, буряки, виноград, а також різноманітні кулінарні вироби. Всіх присутніх на ярмарку розважали імпровізовані персонажі: Осінь та «молодиці» в українському одязі та хустках.
На осінній ярмарок завітали директор комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» Антоніна Мартинко, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Южноукраїнської міської ради Алла Дизик, начальник служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради Микола Гопкал та колектив служби, а також вихованці комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» на чолі з директором Ярославою Мельник.
Українські звичаї та традиції, відтворені у сучасному світі, відгукуються в нас на генетичному рівні, тож подібні дійства завжди вдаються. А кошти від ярмаркування будуть спрямовані на потреби відділення соціальної реабілітації дітей – інвалідів.
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Прекрасне завершення зміни літнього табору "Лісова мавка" - поїздка на природу для наповне...
Спочатку сканували настрій та отримували солодкі призи за виконані домашні завдання. Сьогодні баг...
Сьогодні нова зміна відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіа...
Надихаючий початок заняття – відпочиваючі у дворі відділення виконували домашнє завдання &ndas...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...