![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/58ba8ac0633e4c72c042fb8087fd65aa.jpeg)
Виїзд мультидисциплінарної команди
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Res -->
У період з 22.07.2024 до 27.07.2024 завідувач відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» Любов СТАРЧЕНКО пройшла навчання у м.Київ з курсу «Система супроводу ветеранів та ветеранок у громадах із застосуванням кейс менеджменту». Загалом 60 представників соціальної сфери з м.Київ, м.Дніпро, м.Кропивницький, Волинської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Івано-Франківської, Луганської, Херсонської, Львівської, Дніпропетровської областей вивчали інструменти ветеранського кейс менеджменту.
Пропрацювали психологічний блок, основи ведення випадку, розібрали портрети цільових груп та їхні запити, алгоритми роботи із родинами безвісти зниклих, роботу з громадами, законодавство, адвокація, комунікація та інше, що передбачене навчальною програмою тренінгу.
Навчання фахівців проводилося завдяки підтримці Фонду “Партнерство задля стійкості України”, який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Прекрасне завершення зміни літнього табору "Лісова мавка" - поїздка на природу для наповне...
Спочатку сканували настрій та отримували солодкі призи за виконані домашні завдання. Сьогодні баг...
Сьогодні нова зміна відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіа...
Надихаючий початок заняття – відпочиваючі у дворі відділення виконували домашнє завдання &ndas...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...