AA

Крок у майбутнє

Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Тому головне завдання школи – знайти й підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. 

З метою  сприяння розвитку  ініціативи старшокласників щодо досягнення інтелектуального, громадського та  духовного потенціалу  особистості,  як активних  громадян міста і держави, 13 грудня на базі  ЮЗШ № 4  було проведено захист  учнівських проектів  щорічного міського конкурс «Влада – це Я». Всього на конкурс було подано 9 творчих проектів учнів 9-11 класів та слухачів секції МАН ЦДЮТ і СЮТ.

 У проектах конкурсанти розглядали важливі питання  щодо розвитку міста та комфортного проживання в ньому:

  • створення Центру військово-патріотичного виховання;
  •  парку-музею мініатюр атомних станцій;
  •  сайту, що дозволятиме містянам пропонувати та втілювати свої ідеї для розвитку міста;
  •  встановлення фандоматів, контейнерів для вживаних речей з метою  збереження довкілля та надання допомоги  малозабезпеченим жителям міста;
  •  встановлення водяних рамок на вулицях міста у часи спеки;
  • встановлення системи відеоспостереження  задля  безпеки містян тощо.

Оцінювали роботи конкурсантів члени журі у складі директора КУ КМОЦ Маленької Любові Михайлівни, начальника відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Невідомої Наталі Іванівни,  директора  Южноукраїнської гімназії № 1 Коломійчук Тетяни Павлівни, директора ЮЗШ № 4 Карнаухової Марини Борисівни, директора ЦДЮТ Волошиної Наталії Володимирівни, заступника директора СЮТ Бикової  Лариси  Іванівни,  заступника директора з виховної роботи ЮЗШ № 2 Носко Олени Петрівни,  вчителя хімії  ЮЗШ №1 Єфремової  Ганни Володимирівни,  вчителя математики та інформатики   ЮЗШ №3 Лук’янчук Ольги  Юріївни.                                                                  

Підведення підсумків конкурсу відбулося через тиждень 21.12.2017 року.

Зі словами привітання й вдячності за кожний підготовлений учнівський проект до учасників конкурсу звернувся начальник управління Сінчук Юрій Михайлович. Прозвучали слова вдячності і для педагогічних працівників, які допомагали своїм вихованцям у створенні проектів.

За творчість та якісну підготовку робіт вручено грамоти всім учасникам конкурсу, а переможцям - сертифікати та грошову винагороду.

Переможцями міського конкурсу творчих проектів учнівської молоді «Влада – це Я» стали: Лук’янчук Софія, слухач  секції «Українська мова» МАН ЦДЮТ – І місце; Шаповал Дарія, слухач секції «Літературна творчість» МАН ЦДЮТ- ІІ місце; Куртова Анна, учениця 10 -Б класу ЮЗШ №3 – ІІІ місце.

Усі ідеї учасників конкурсу – це крок у майбутнє нашого міста і заслуговують на увагу дорослих та можновладців міста. Тому, сподіваємося, що дитячі мрії знайдуть відгук і  міська влада  віднайде  можливість  втілити їх  в життя.

 

 

 

Читайте також

ДИТЯЧІ МРІЇ – МАЙБУТНЄ МІСТА

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Головне завдання школи сьогодні – підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована...

ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Саме під таким девізом пройшла передноворічна благодійна акція для підтримки воїнів, які знаходяться...

Достойні нагороди

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

З 23 по 25 жовтня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходить Десята міжнародна виставк...

Ще одна гарна справа

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У 2011 році  започатковано  щорічний конкурс творчих проектів «Влада – це Я&ra...