AA

Крок до дітей

Діти міста Южноукраїнська зарекомендували себе майже у всіх сферах навчально-виховного процесу, прославили наше місто як на рівні України так і за її межами. Їхні досягнення різноманітні і унікальні. Призові місця та високий рейтинг команд в конкурсах, фестивалях, змаганнях, олімпіадах тощо. Це і особисті перемоги на спортивних аренах та сценах великих міст і держав. І все це - спільна праця всіх, хто хоча б якесь відношення має до виховання та навчання дітей. Це і представники влади, батьки, громада нашого міста.

Та не завжди шлях до успіху був легким. Останнім часом досить часто виникали проблеми з доставкою наших дітей до місця проведення олімпіад, конкурсів, змагань. Часто доводилось повертатися назад із-за поламки транспорту, яким вирушали діти до місця призначення. 20-річна «Газель», яка є в управлінні освіти, часто ламалась в дорозі, що створювало дискомфортні умови як для дітей так і для педагогів, це перешкоджало здійсненню дитячих мрій, визивало стурбованість та занепокоєння у педагогів та батьків щодо збереження життя і здоров’я дітей при використанні такого транспорту. Виникало ряд проблем – вирішення яких при такому транспортуванні було неможливим.

При формуванні бюджету на 2020 рік освітяни були почуті в частині і цього проблемного питання. На численні звернення і прохання керівників закладів освіти, батьківської громадськості ініціативу в свої руки взяла депутат Захарова О.В., впевнивши всіх, що настав час це питання вирішити невідкладно. 

За підтримки керівництва міста, усіх депутатів міської ради черговий крок для дітей був зроблений. У бюджеті 2020 року був передбачений фінансовий ресурс на придбання нового автобуса. Протягом січня управлінням освіти була підготовлена тендерна документація, у лютому проведена тендерна процедура, а 17 березня після дотримання усіх термінів і підписання договору з переможцем торгів, управління освіти отримало новий сучасний «Ford» на 18 місць для потреб дітей та педагогів закладів освіти міста.

Висловлюємо щиру подяку депутату Захаровій О.В., керівництву міста і особисто міському голові Пароконному В.К. та його заступнику Кольчаку О.М, усім депутатам міської ради, фінансовому управлінню і персонально Гончаровій Т.О., відділу договірної, правової та кадрової діяльності управління освіти та його керівнику Болотіній О.М., комунальній установі «Консалтингово-методичний освітній центр» та його директору Маленькій Л.М. за спільну оперативну командну роботу над вирішенням даного питання.

 

 

 

Читайте також

УВАГА! Важлива інформація

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Відповідно до рішення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної  ситуації п...

До уваги батьків!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Порядок прийняття дітей до закладу дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з пошир...

Шановні друзі!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У місті Южноукраїнську з 2014 року започатковано щорічний Міжрегіональний чемпіонат по спідкубінгу....

Кросфіт для активного спорту

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

23 січня 2020 р. на території Южноукраїнської загальноосвітньої школи №1 ім. Захисників Вітчизни від...