![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Важливим напрямком в роботі комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення нашого міста з питань надання соціальних послуг громадянам похилого віку та інвалідам.
Донести до громадян у доступній формі питання соціального захисту це головна мета.
Для організації відповідної роботи враховуються особливості різних категорій громадян – суб’єктів інформування: для працездатного населення проводяться зустрічі в трудових колективах; для пенсіонерів та інвалідів – зустрічі за місцем проживання громадян, лекції у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг із залученням спеціалістів з різних сфер; для учнівської молоді систематично організовуються зустрічі в школах.
Протягом вересня 2017 року спеціалістами комунального закладу проведено 8 зустрічей в трудових колективах, де було висвітлено різні питання соціального захисту населення: про надання послуг у комунальному закладі, умови влаштування до відділень територіального центру, про умови надання послу перукаря та взуттєвика, робота відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг, відділення соціальної допомоги вдома, відділення реабілітації дітей-інвалідів, відділення організації адресної натуральної та грошової допомоги, порядок та умови надання державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, житлових субсидій та компенсацій, пільг, послуги мобільного сходового підйомника, «Університет третього віку», професій «соціальний робітник» та ін..
Під час зустрічей розповсюджені буклети з вичерпною інформацією про надання пільг та послуг. В газеті Южноукраїнської міської ради «Контакт» надруковано 3 статті
Даний напрямок роботи, як правило, приносить гарні результати. Обізнані громадяни знають свої права, та в разі необхідності можуть звернутися за допомогою.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...