![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
29 серпня у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» пройшов День відкритих дверей. Колектив відділення зустрічав гостей: дітей, батьків, представників місцевого самоврядування – директора територіального центру соціального обслуговування - Мартинко Антоніну Валеріївну, заступника директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я – Зінченко Лілію Юріївну, соціальних партнерів: завідувача дитячої поліклініки – Качуровську Жанну Дмитрівну, директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Дизик Аллу Андріївну, колегу з Арбузинського районного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів - Медиченко Вікторію Вікторівну, логопеда ДНЗ № 8 - Рябченко Людмилу Олександрівну та підприємця Лесів Олену Олександрівну (магазин «Фортуна») - багаторічного благодійника закладу.
Всі присутні мали змогу ознайомитися з формами та методами соціальної реабілітації, особисто поспілкуватися з спеціалістами, побачити заняття з дітьми на реабілітаційному обладнанні та сформувати власну думку про якість надання реабілітаційних послуг за місцем проживання дітей.
Сьогодні відділення має змогу надавати різноманітні реабілітаційні послуги з соціальної, психологічної, педагогічної, логопедичної, фізичної корекції, оздоровлювати дітей з особливими потребами в ОРК «Іскра», організовувати різноманітні подорожі та екскурсії. Всі зусилля спеціалістів відділення націлені на зміцнення здоров’я, повну або часткову соціалізацію дітей з інвалідністю.
Директор територіального центру висловила подяку всім суб’єктам соціальної роботи та сподівання на подальшу співпрацю з ними. На згадку про захід всім присутнім були подаровані паперові вироби янголят, розпростерті руки яких символізують відкритість, розуміння та готовність прийти на допомогу.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...