![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
22 грудня о 14:00 у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулось офіційне відкриття фотовиставки «Енергія Півдня», присвяченої Дню енергетика.
На захід завітали почесні гості, невтомною працею яких, було створено потужний Южно-Український енергетичний комплекс та побудовано місто-супутник. Серед них: перший секретар парткому Управління будівництва Южно-Української АЕС, завідувач ДНЗ №4 «Іскорка» Алефтіна Горєлова, заступник начальника Управління будівництва Южно-Української АЕС Володимир Загорський, голова профспілки енергетиків Миколаївської області Віра Миронова, електрозварювальник, економіст, профспілковий лідер ДАЕМ, депутат Верховної Ради Катерина Поліщук, начальник цеху ДБК-4 Іван Супряга. Кожен з гостей поділився з учнівською молоддю міста та усіма небайдужими, що завітали на захід спогадами про часи будівництва.
До уваги відвідувачів було представлено ряд раритетних світлин часів будівництва Южно-Української АЕС та міста-супутника 70-80-тих років ХХ століття. Також усі охочі мали нагоду познайомитися з постійною експозицією «Моє місто - Южноукраїнськ», де експоновано архівні випуски газет «Енергетик», «Молодь України» та «Мирний атом» 70-80-х років, пам’ятний альбом Володимира Фукса, грамоти, книжки та інший науково-допоміжний матеріал.
Виставка триватиме до 11 січня 2016 року.
Запрошуємо усіх охочих за адресою:
м. Южноукраїнськ
вул. Набережна Енергетиків, 12-а
тел. (05136) 2- 12-71
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Станом на 23 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тер...
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...