![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
16 жовтня, в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, під головуванням міського голови Євгена Квасневського, відбулася нарада з приводу передачі мереж тепло-, водопостачання та водовідведення від ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» в комунальну власність. На нараді були присутні представники ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» на чолі з в.о. генерального директора Вячеславом Кузнецовим, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Сергій Зворигін, директор комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» Дмитро Мірошник, представники управління економічного розвитку.
На нараді було розглянуто ініціативу ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» щодо здійснення вищезазначеної передачі, стан мереж тепло-, водопостачання та водовідведення і об’єктів, що обслуговують основні аспекти щодо утримання цих об’єктів в належному стані. За результатами обговорення було прийнято обопільно рішення про створення відповідної комісії з залученням до неї представників ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом», КП «ТВКГ» та представників виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, якою має бути розроблена комплексна програма, яка б передбачала можливість та етапність здійснення передачі мереж тепло-, водопостачання та водовідведення від ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» в комунальну власність міста Южноукраїнськ.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...