Вернісаж улюблених книжкових героїв «Прочитав-намалював»
23 липня міська бібліотека для дітей зібрала активних читайликів. Дітлахи малювали своїх улюблених к...
Res -->
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотеці для дітей відбулась година пам’яті «Оленівка – біль, котрий не вщухне з роками…». Страта полонених оборонців Маріуполя на території виправної колонії неподалік селища Оленівка, що на Донеччині, була заздалегідь спланована і здійснена російськими військами. Теракт забрав життя понад п’ятдесяти українців. Більше, ніж сто тридцять наших воїнів зазнали поранення. Окупанти упродовж тривалого часу не надавали медичної допомоги військовополоненим, через що, багато хто з них загинув від отриманих ран, не дочекавшись евакуації до лікарень.
Сподіваємося держава-терорист росія відповість за кожен воєнний злочин, скоєний проти українського народу. А вічний спомин про вбитих азовців навіки закарбується у пам’яті прийдешніх поколінь українців.
23 липня міська бібліотека для дітей зібрала активних читайликів. Дітлахи малювали своїх улюблених к...
До відзначення Дня Конституції України КЗ «Міська бібліотека для дітей» запросила своїх...
3 червня у КЗ «Міська бібліотека для дітей» пройшов захід до Дня захисту дітей та Дня вш...
18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цього дня українці вшану...
П’ятнадцятого травня в міській бібліотеці для дітей відбувся захід літературна світлиця «...
9 травня відзначається День Європи. Україна є частинкою Європи. З нагоди цієї дати до дитячої &nb...