![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
9 жовтня в місті-супутнику Южно-Української АЕС стартував цикл факультативних занять "Вступ до ядерної енергетики". Для Южноукраїнська цей факультатив традиційний. Більше 20 років він допомагає старшокласникам ближче познайомитися з професіями своїх батьків, глибше пізнати світ атома, допомогти у виборі життєвого шляху.
Протягом трьох місяців - з жовтня по грудень - фахівці-атомники будуть знайомити учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназії та машинобудівного ліцею з цікавими і злободенними темами, що стосуються мирного атому.
Розширити кругозір і сформувати власну думку про атомну енергетику юнакам та дівчатам допоможуть провідні фахівці служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації, цеху радіаційної безпеки, відділів ядерної безпеки і охорони навколишнього середовища. Загальні лекції та екскурсії на Южно-Українську АЕС, Ташлицьку ГАЕС і Олександрівську ГЕС організують працівники відділу роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС з залученням фахівців навчально-тренувального центру та каскаду ГЕС-ГАЕС.
Цикл складається з 8 факультативних занять. Їх буде присвячено продовженню термінів експлуатації атомних енергоблоків у надпроектний період, контролю радіаційної обстановки на проммайданчику АЕС і в 30-кілометровій зоні, будові та принципам роботи ядерного реактора, забезпеченню ядерної і радіаційної безпеки, а також екологічним проблемам енергетики та екологічній ситуації на Южно-Українській атомній станції і в Україні. Не залишаться поза увагою й загальні питання, що стосуються будови атома, поділу атомного ядра, ланцюгової реакції, типів іонізуючого випромінювання, паливного циклу та поводження з радіоактивними відходами.
За більше як два десятиліття своєї історії факультативний цикл "Вступ до ядерної енергетики" для багатьох старшокласників став гарною підтримкою не лише в особовому розвитку, а й у виборі майбутньої професії. Крім того, ці заняття стануть у нагоді учасникам конкурсу рефератів, який традиційно оголошується після завершення курсу факультативу.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...