![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
У вересні 2013 року, згідно затвердженого графіку проведено 8 рейдових перевірок дотримання Правил благоустрою міста та ліквідації стихійної торгівлі за участю комунальних підприємств «ЖЕО» та «СКГ», Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області, Южноукраїнської міської державної лікарні ветеринарної медицини, управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради, інспекції з благоустрою міста Южноукраїнська.
Проінформовано 125 громадян про розташування торгівельних майданчиків «Базар дачників» на території міста. Попереджено 69 громадян про відповідальність за порушення правил благоустрою міста, та торгівлю з рук в невстановлених місцях.
За здійснення торгівлі в невстановлених місцях, учасниками рейду складаються адміністративні протоколи:
- у разі виявлення порушення пункту 9.5 розділу VІ Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська, затверджених рішенням міської ради від 29.12.2011 № 403, яким забороняється юридичним та фізичним особам встановлювати тимчасові торгівельні точки (автомашини, палатки, столики тощо) на прибудинкових територіях, площах, вулицях, в парку, скверах та в інших не визначених для торгівлі місцях, згідно з статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн. – 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн. – 1700 грн.)
- у разі порушення ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях - тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 грн. – 119 грн.) з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.
Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами - тягне за собою накладення штрафу від шести до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (102 грн. – 255 грн.) з конфіскацією предметів торгівлі.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...