![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
Започаткувавши проект «Діалог з країною» Президент України Віктор Янукович поставив завдання ретельно розглянути кожне проблемне питання, озвучене громадянами. І це стосується не лише звернень, що надійшли в рамках проекту, а й всієї системи зворотного зв’язку між громадянами та владою. Президент наголошує на необхідності модернізації системи роботи зі зверненнями.
Так, 1 жовтня відбувся прийом громадян міста Южноукраїнська народним депутатом України Юрієм Гержовим. Питання, з якими звернулися 9 мешканців міста, стосувались наступних тем: щодо правильності нарахування пенсії; заборгованості по заробітній платі у приватного підприємця; щодо затвердження технічної документації землеустрою для оформлення договору оренди земельної ділянки; повернення депозиту з «Южкредиту»; про запровадження навчання в навчальних закладах курсу «Християнська етика» та взаємодії влади з усіма конфесіями, які є в місті; про справу по факту шахрайських дій і підробку документів адвокатом; про повернення вкладу колишнього СРСР.
На прийомі були присутні секретар Южноукраїнської міської ради Галина Поліканіна, помічники народного депутата, начальник управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Галина Вербицька, начальник управляння праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, заступник начальника управління освіти Олег Пузир, представники засобів масової інформації.
Всі питання і пропозиції було вислухано та прийнято до уваги. На більшість проблем громадян була дана чітка установа подальших дій та розв’язку одразу, а ті, які вимагають детального розгляду та тривалішого пошуку рішення – взято на контроль.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...