![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
27 вересня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності Южноукраїнської міської ради Грабовенко Л.О. за участю представника мешканців гуртожитку №10 по вул. Молодіжна, 11, 15 відбулося засідання постійної міської комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків. Основним завданням Постійної комісії є:
- розгляд спорів, пов’язаних з порушенням прав громадян, які проживають у гуртожитках, на які поширюється дія Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків»;
- проведення аналізу основних проблем мешканців гуртожитків, зокрема стану забезпечення їх соціальним житлом, а також причин виникнення таких проблем;
- розроблення механізму розв'язання житлових проблем мешканців гуртожитків;
- розроблення проектів нормативно-правових актів щодо вирішення проблемних питань мешканців гуртожитків.
Начальник відділу правової роботи, квартирного обліку та приватизації юридичної служби Сезоненко І.В. проінформувала про приватизацію житлових приміщень у гуртожитках за 2013 рік. З початку року 25 громадян подали заяви про приватизацію житлових площ в гуртожитках комунальної власності та отримали свідоцтва про право власності на житло.
Представник мешканців гуртожитку №10 повідомив, що при виникненні проблем, мешканці гуртожитків звертаються безпосередньо до ЖЕД, де отримують відповідні послуги та вирішують нагальні питання.
Проте, у разі виникнення проблем, спорів мешканці гуртожитків мають право звернутися до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, чи безпосередньо до постійної міської комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків або до суду.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...