![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
З метою реалізації ініціатив Прзидента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення 2012 році Южноукраїнською міською радою була прийнята оновлена міська комплексна Програма «Турбота» на 2013-2017 роки, з урахуванням потреб мешканців міста. Одним із нових напрямків Програми є санаторно-курортне оздоровлення ветеранам війни, праці, інвалідам загального захворювання за рахунок коштів міського бюджету.
В 2013 році 13 ветеранів праці пройшли оздоровлення в Миколаївському санаторії-профілакторії «Інгул». В санаторії використовують сучасне лікувально-діагностичне обладнання, функціонує спеціалізоване реабілітаційне відділення для хворих: з цереброваскулярною патологією бронхолегеневої системи, травматологічного профілю, для хворих з серцево-судинною патологією.
Для постановки на облік ветеранів праці відповідно до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 10.04.2013 №88 «Про затвердження Порядку використання коштів з міського бюджету для забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, праці та інвалідів» необхідно надати до управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради наступні документи:
- заяву;
- медичну довідку за формою №070/0;
- копію паспорту;
- копію документу, який дає право на отримання путівки (довідки до акта огляду медико-санітарної експертної комісії (МСЕК) – для інвалідів, посвідчення – для ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та праці).
Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, кабінет №5 або за телефоном 2-02-16.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...