![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
28 та 29 вересня в районі скельного масиву поряд з Южноукраїнськом відбувся традиційний для Миколаївщини туристичний фестиваль «Відпочивай активно!». Однією з відмінностей цьогорічного фестивалю було те, що до його програми входило знайомство з містоутворюючим підприємством міста атомників – Южно-Українським енергетичним комплексом.
Фестиваль, присвячений Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні, на берегах Південного Бугу поблизу міста-супутника АЕС організовується щорічно в останні вихідні вересня. Його програма зазвичай дуже насичена. До неї входять відкриті обласні змагання з техніки гірського туризму, концерт бардівської пісні, майстер-клас зі скелелазіння, форсування річки Південний Буг, кулінарний конкурс похідної кухні та ін. Цього року до традиційних заходів додалася екскурсія до Южно-Українського енергокосплексу. Туристи побували на оглядових майданчиках ЮУАЕС та Ташлицької ГАЕС, за допомогою спеціальних макетів у інформаційно-культурному центрі ВП ЮУАЭС познайомилися з принципом роботи унікального підприємства, що об’єднує атомну, гідро- та гідроакумулюючу станції.
Миколаївщина – один з високорозвинутих індустріальних регіонів України. У загальнодержавному поділі на долю промислового комплексу області випадає близько 2% реалізованої промислової продукції. У різних галузях промисловості тут трудиться більше 80 тисяч працівників. Сім тисяч з них складає колектив енергокомплексу на Південному Бузі. Це головне енергетичне підприємство Миколаївщини. Спільний щорічний виробіток АЕС, ГЕС і ГАЕС складає 17-20 млрд кіловат-годин. Це більш ніж утричі перевищує потреби області.
За три десятиріччя своєї історії Южно-Українським енергокомплексом вироблено більше 480 млрд кіловат-годин. Це приблизно два з половиною обсяги середньорічного споживання країни (за показниками 2012р.). Таким чином, завдяки роботі лише цього підприємства промисловість, сільське господарство, транспорт і населення України протягом двох з половиною років були забезпечені електроенергією.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...