![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
23 вересня у Южноукраїнську підбито підсумки першого (відбіркового) етапу конкурсу "Логотип ДП НАЕК "Енергоатом". Він проводиться серед дітей міст-супутників атомних станцій у віці від 10 до 16 років.
Юні художники Южноукраїнська подали на конкурс 32 варіанти нового логотипу атомної енергокомпанії. 28 з них були представлені в жанрі "малюнок", ще 4 виконані за допомогою комп'ютерної графіки.
Спеціальне журі, до складу якого входили професійні художники, представники профкому та організації молоді Южноукраїнської об'єднаної організації профспілок, відділу роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС, а також міського управління освіти, 23 вересня визначило 5 кращих робіт. Таким чином, до другого (фінального) етапу конкурсу пройшли розробки логотипів Анастасії Патраман, Анжели Качинської, Анастасії Нікітіної (2 роботи) та Вікторії Ощєпкової. Усі вони виконані в жанрі "малюнок".
Настя Патраман займається в студії прикладного мистецтва "Декор", що працює на базі інформаційно-культурного центру "Імпульс" ВП ЮУАЕС. Усі інші южноукраїнські фіналістки - вихованки міської «Дитячої школи мистецтв».
Роботи, що перемогли в попередньому відборі, відправлено до Києва, в дирекцію компанії "Енергоатом" для участі у фінальному етапі конкурсу. Він пройде в першій декаді жовтня 2013 р. Тоді спеціальне журі у складі провідних фахівців атомноенергетичної галузі та представників громадських організацій міст-супутників АЕС визначить три кращі розробки логотипу НАЕК, автори яких займуть 1-е, 2-е та 3-є місця. Вони отримають дипломи і пам'ятні подарунки. Церемонія нагородження відбудеться під час офіційних урочистостей, присвячених 17-ій річниці створення Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом".
Конкурс логотипів НАЕК серед молоді міст-супутників АЕС проводиться вперше. Його мета - активізація творчого потенціалу, розвиток у дітей і юнацтва розуміння значущості атомної енергетики, залучення підростаючого покоління до вивчення тематики мирного атому та формування корпоративного духу серед активної учнівської молоді в громадському середовищі міст-супутників атомних станцій України.
Анастация Патраман, студия Декор
Анжела Качинская, Детская школа искусств
Анастасия Никитина, Детская школа искусств
Анастасия Никитина, Детская школа искусств
Виктория Ощепкова, Детская школа искусств
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...