![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
20 жовтня 2013 року відбулася зустріч вчителів географії з методистом Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Слюсар Ольгою Іванівною. В ході зустрічі обговорювалися питання щодо викладання географії в цьому навчальному році, підготовка обдарованих учнів до участі в олімпіадах та турнірах з географії та економіки. Особлива увага була приділена конкурсу «Учитель року», де однією із номінацій буде географія. Особливістю цьогорічного конкурсу «Учитель року» є те, що фінальна частина даного заходу, а саме Всеукраїнський етап конкурсу буде проводитися у місті Первомайську. Учителі всієї області мають прикласти максимум зусиль щоб показати гарні результати на Всеукраїнському рівні, не менш важливими є і знання учнів , які будуть виявлені в результаті відкритих заходів проведених конкурсантами всієї України.
Велику увагу приділила Ольга Іванівна і участі шкіл міста в регіональних та міжнародних освітніх проектах. Гарним подарунком для педагогів став комплект матеріалів міжнародного освітнього проекту «Зелений пакет». Комплект складають : програма викладання курсу за вибором «Зелений пакет», поурочні методичні рекомендації з викладання цього курсу у 8 (9) класах; використання матеріалів комплексу «Зелений пакет » у процесі вивчення географії, хімії, фізики, екології у 6-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів; приклади уроків, сценаріїв проведення «Тижня екології».
Подарунком для вчителів географії стали і довідники з географії, які отримали представники кожного закладу, і матеріали проекту «Чорноморська скринька» для роботи з учнями початкової і основної школи.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...