![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
З метою розвитку та популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, всебічного розвитку кожної дитини, на виконання соціальних ініціатив Президента України "Діти - майбутнє України" 10 вересня в рамках Олімпійського тижня з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні на спортивному майданчику гімназії № 1 відбулися щорічні традиційні міські змагання з баскетболу між збірними командами вчителів фізичної культури – жінками та дівчатами – ученицями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Боротьба була запеклою, ніхто не хотів поступатись. Своєю майстерністю в учительській команді виділялись молоді вчителі: Марчук Ганна Олександрівна та Болотова Анна Петрівна. Команда дівчат грала злагоджено та вправно. В порівнянні з досвідченими педагогами, дівчата були прудкіші та спритніші, тому й виграли з рахунком 10 : 6.
Команду переможницю представляли: Саченко Ліля, Сяба Ярослава, Богдан Діана – учениці загальноосвітньої школи № 4, Авраменко Карина та Сластіна Валерія – учениці гімназії № 1, Штанакова Дар`я та Болотова Світлана – учениці загальноосвітньої школи № 1, Варяниця Діана та Моісєєва Ірина – учениці загальноосвітньої школи № 2.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...