Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя»
AA

Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя»

Одвічні істини, непідвладні часові – потреба у милосерді, людяність, взаємодопомога, співчуття. Червоний Хрест України створений ще у 1918 році, уособлює саме ці шляхетні ідеали і дбає про одиноких хворих людей похилого віку, інвалідів, ветеранів війни і праці, дітей–сиріт, потерпілих від стихійного лиха, аварій та катастроф, хворих на туберкульоз і СНІД.

В вересні - жовтні Южноукраїнська міська організація Товариства Червоного Хреста України бере участь в проведенні щорічної Всеукраїнської  благодійної  акції  «МИЛОСЕРДЯ», приуроченої до Міжнародного дня людей похилого віку (1 жовтня); Міжнародного дня боротьби з бідністю (17 жовтня) та Міжнародного дня інваліда (3 грудня). Акція проходить за підтримки влади.

На обліку  міської організації Товариства Червоного Хреста знаходиться біля 300 одиноких людей похилого віку, з них прикуті до ліжка - 25 інвалідів.

Для допомоги немічним і знедоленим, старим і убогим, дітям – сиротам та хворим на туберкульоз будуть проведені благодійні акції по збору коштів, продуктів харчування, одягу та взуття, ліків тощо. Імена благодійників, меценатів та волонтерів будуть знати всі хто отримує допомогу, а також висвітлено у засобах масової інформації.

        Шановні керівники підприємств усіх форм власності, мешканці  Южноукраїнська!

Доброзичлива увага завжди потрібна обділеним долею людям. Зуміти відчути біль нужденних,як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення, гостро потребує хліба насущного або душевної розради можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем. Добро – це основа світу, і стати його основою Вас закликає Южноукраїнська міська організація Товариства Червоного Хреста.

Завітайте до міської організації Товариства Червоного Хреста. Тут завжди готові прийняти від Вас все те, чим Ви готові поділитись аби не залишити наодинці з бідою,нагодувати та обігріти тих, хто зазнає біди. 

Ви також можете особисто придбати традиційні марки Червоного Хреста або здійснити грошовий переказ на розрахунковий рахунок № 26006140000374 Миколаївська філія «ВІЕЙБІ БАНК» МФО 380537 КОД 02940285 з поміткою «благодійна допомога».       

           Допоможемо разом тому, кого обійшла доля, повернемо їм віру в добро!

Адреса міської організації Товариства Червоного Хреста:

вул. Комсомольська,3 (гуртожиток,6, 1 поверх)

Довідки за телефоном:  5-74-90 , 0672526559,0667309996.

Читайте також

Очікувані зміни в рамках реформи

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...

Безпека під час відпочинку на воді

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку...